Filmowanie

Dyskretne filmowanie i fotografowanie to umiejętność nabywana przez lata. W dniu ślubu staramy się zachowywać w sposób możliwie najmniej zauważalny. Zamiast wielkich kamer czy nieporęcznych mikrofonów stosujemy sprzęt filmowy, który umożliwia nam nagranie wysokiej jakości dźwięku i obrazu.

Jagoda & Adrian

Pierwsze słowo jakie nasuwa nam się na myśl to PROFESJONALIZM w najlepszym wydaniu. Współpraca z Studio Cyfrowe Video Foto była prawdziwą przyjemnością! Niejednokrotnie dostaliśmy cenne sugestie, ale także Jacek uwzględniał nasze propozycje. Film jest niebanalny, zawiera wiele nowatorskich rozwiązań, ciekawych, nietuzinkowych ujęć. Wzrusza i rozbawia do łez. Dzięki nagraniom z trzech kamer mamy niepowtarzalne ujęcia, na których widać nas jednocześnie np. w trakcie składania przysięgi, gdzie w przypadku nagrywania jedną kamerą nie ma takiej technicznej możliwości. Dyskretne wykonywanie pracy, uśmiech i zaangażowanie sprawiły, że obecność ekipy w ogóle nie krępowała Gości, co również widać na filmie. Kreatywność Jacka nie ma granic! Dostaliśmy o wiele więcej niż oczekiwaliśmy, zaskoczyła nas niejedna niespodzianka za co serdecznie dziękujemy. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy! Szczerze polecamy Studio Cyfrowe Video Foto wszystkim, którzy cenią sobie jakość, pomysłowość, wysoki poziom współpracy, zaangażowanie oraz oczekują oryginalnego filmu ze ślubu i wesela :)

Patrycja & Kamil

Film oglądam prawie codziennie (biorąc pod uwagę to, że nie zawsze mogę lecz zdarza się i tak, że jednego dnia obejrzę kilka razy) więc 'łatwo' policzyć ile wyświetleń już za mną ;) Przechodząc do sedna - za każdym razem "pożeram" go tak jakbym widziała po raz pierwszy. Jest GENIALNY, ORYGINALNY, DYNAMICZNY... po prostu WSPANIAŁY!!! Tak samo zdjęcia są ŚWIETNE!. Jesteście NAJLEPSI i cieszymy się bardzo, że mogliśmy z Wami współpracować, Jeszcze raz DZIĘ-KU-JE-MY bardzoooooooo! :* pozdrawiamy 

Studniówka 2018

Studniówka 2019